Story Walnut

STORY kendi zamanınızı ve en özel yolculuklarınızı kişiselleştirmek için imkan sunan havada hareket eden havada duran ilk saattir.  

Bu sadece bir saatten daha fazlasıdır; zamanı görselleştirmek için benzersiz bir yoldur. Yörüngesini bir mobil uygulama aracılığıyla veya manuel olarak özelleştirin.  

STORY aynı zamanda güneş etrafında dönen gezegenimiz için bir metafordur, zamanın sadece cebimizde sakladığımız bir şey olmadığını, fiziksel ve paylaşılan bir deneyim olduğunu bize hatırlatan bir metafor.

STORY yatay ve dikey pozisyonlarda çalışır.

Özellikler

STORY'yi 3 moda ayarlayabilirsiniz:

  • Yolculuk Modu

Yeni bir ev, ailenin yeni bir üyesi, bir maraton veya dünyayı dolaşma planları olduğunda STORY, kendi kişisel zaman çizelgenizi oluşturmanıza olanak tanır.

  • Saat Modu

Şaşırtıcı bir şekilde zamanın sayıldığını izleyin: yerçekimine meydan okuyan bir saat. Yüzen krom küre ahşap tabanı etrafında havada hareket ederek ve zamanı göstererek saati temsil eder.

  • Zamanlayıcı Modu

STORY, kısa süreli günlük aktiviteleriniz için de uygundur. Ofiste 1 saatlik bir toplantı mı? STORY'nin sizin için zaman tutmasına izin verin.

Mobil Uygulamalar

Gelişmiş özellikler için STORY'i mobil uygulamalarımıza bağlayın


Teknik Detaylar

Şunları içerir: Meşe tabanı, krom küre, AC adaptörü.

Taban Çapı: 268mm (10.5”)
Taban Yüksekliği: 42.5mm (1.7”)
Krom Küre Çapı: 16mm (0.6”)T 
Esnek kablo uzunluğu: 2m (78”)
Taban Ağırlığı: 2.0kg (4.4lbs)
AC adaptörü: Giriş 100-240 V - 50/60Hz;
Çıkış 15 V 1A (küresel voltajla uyumlu)

İade Politikası

İade politikamız 30 gün sürer. İadeye hak kazanabilmek için, eşyanızın kullanılmamış ve Orijinal ambalajında olması gerekmektedir. Fikir değişikliği nedeniyle iade edilen ürünlerin Kargo masrafları alıcıya aittir. İade işlemleriniz için bizimle info@flyte.com.tr adresinden iletişime geçiniz.

Ürün Videosu